Zapewne każdy z nas zna i lubi krówki. Kojarzą nam się one z dzieciństwem, beztroską, radością i bezpieczeństwem. Dlatego właśnie, ze względu na tak osobliwe skojarzenia z tym akurat gatunkiem cukierków, powstał pomysł, aby sprzedawać je w formie podziękowań, czy gratyfikacji wraz z specjalnymi, zamawianymi przez klienta nadrukami.
Na stronie sklepu: sklep-krowki.com zamówić zatem można nasze ulubione cukierki w takiej oprawie graficznej, jaka tylko nam się żywnie spodoba. Firma oferuje swoje usługi na różne okazje, od spotkań firmowych poczynając, na urodzinach i ślubach kończąc. Szczególnie szeroka wydaje się być oferta ślubna, dzięki której Państwo młodzi mogą podziękować swoim gościom cukierkiem z nadrukiem z ich imionami i tą pamiętną datą. Jest to miły akcent na tego rodzaju imprezach, który goście zazwyczaj zatrzymują na pamiątkę. Na papierkach od cukierka możliwe jest także wydrukowanie zdjęć młodej pary.

Tego rodzaju podziękowania są mile widziane na takich imprezach jak chrzciny, czy Komunie. Czasami przedstawiciele handlowi zamawiają własne cukierki, aby podziękować swoim klientom za skorzystanie z ich usług, czy szefowie firm dziękują w ten sposób pracownikom za czynne uczestnictwo w zebraniach.

Pomysłów na wykorzystanie specjalnych nadruków na cukierkach jest wiele. Można za ich pomocą w dość osobliwy sposób także wyznać komuś miłość, czy po prostu powiedzieć: „kocham”, kiedy nie jesteśmy w stanie zrobić tego sami.

W ofercie firmy znajdują się także bajeczne drewniane skrzynki na cukierki, oraz papierowe pudełka ze specjalnymi napisami. W tego rodzaju cukierki z nadrukiem można wyposażyć dziecko w dzień urodzin, kiedy w szkole wszyscy znajomi odśpiewają mu pamiętne: ” sto lat”, co na pewno będzie bardziej oryginalnym pomysłem, niż zwykłe cukierki na wagę.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Sklep Krówki