Jedzenie, to nie tylko zaspokajanie naszych podstawowych potrzeb, ale także okazja, aby sprawić sobie przyjemność, spróbować czegoś nowego, dzięki spożywanym posiłkom poczuć się tak, jakbyśmy znaleźli się w innej części świata.
Restauracja DaPietro Kraków, to miejsce dla tych, którzy chcą zjeść danie przygotowane przez wybitnych kucharzy, być obsługiwani przez uprzejmą obsługę i czuć się jak we włoskiej restauracji, słuchać włoskiej muzyki, czuć klimat Włoch.
U nas spędzisz cudowny wieczór, niezapomniane chwile, podczas kolacji w naszej restauracji możesz posmakować znakomitych mięs, sałatek, owoców morza, a także pysznych makaronów.
Restauracja włoska, to znakomite miejsce, aby spędzić wieczór z bliską Ci osobą, zapytać kogoś o to, czy chce spędzić z Tobą resztę życia, a także obchodzić ważne dla Ciebie lub dla Was okazje. Celebruj rocznice, awansy zawodowe, Twoje postępy w nauce. Zorganizuj klimatyczne przyjęcie, które zachwyci Twoich znajomych, pozostanie wszystkim na długo w pamięci. W naszej ofercie posiadamy także szeroki wybór bardzo dobrych win, idealnych na specjalne okazje.
Wybierz się w podróż po włoskich smakach. Będąc na krakowskim rynku, możesz się poczuć tak, jakbyś był w pięknym, włoskim mieście. Poczuj ten nieporównywalny z żadnym innym klimat, gościnność, która jest tak charakterystyczna dla Włochów.
Wybierz się z bliską Ci osobą na wyjątkową kolację, zaproś ją w miejsce, w którym dania są świeże i smaczne, a miejsce jest doceniane przez klientów. Spędź wspaniale czas, zjedz niezapomnianą kolację, którą będziesz długo i miło wspominać, będziesz czuć chęć powrotu.