Jak w każdym domu tak i u mnie często coś się psuło. Najczęściej były to problemy z hydrauliką. Mój dom był już stary i taka sama była cała instalacja. Po kawałku wymieniane więc były stare rury i zawory. Na całościowy remont nie miałam odpowiednich funduszy. Regularnie wzywałam więc pana który świadczył usługi hydrauliczne. Tak było i w ubiegłym tygodniu.

hydraulika

Nagle zaczęła ciec woda z umywalki a właściwie ze ściany gdzie była ona zamontowana. Mój Pan hydraulik powiedział, że tym razem bez małego remontu nic się nie da zrobić. Trzeba rozkuć ścinę i wymienić kawałek rury. Tak więc musiałam wysupłać oszczędności i wyremontować łazienkę. Skoro już czekało mnie zrywanie płytek to postanowiłam zerwać je wszystkie, a w ich miejsce położyć nowe. Poszłam do sklepu i zakupiłam tanie ale całkiem ładne płytki ceramiczne. Hydraulik usunął usterkę a mąż położył płytki. Dzięki temu zyskałam nową łazienkę.

Reklama: Hydraulik Kraków – rzetelne usługi hydrauliczne. Sprawdź!

Mam nadzieję że na jakiś czas mam spokój z hydraulicznymi problemami. Ciekawe jakie usterki domowe będą następne. Bo że jakieś będą to jestem pewna. Nie ma tygodnia żeby nie trzeba było czegoś naprawiać. Na szczęście z większością usterek mąż radzi sobie samodzielnie. Jest tzw złotą rączką. Ale nie ukrywa że ma już tego dość.

Czasami mówi, że chce sprzedać ten dom i kupić jakieś nowe mieszkanie gdzie wszystko działa i nie wymaga takiego nakładu pracy. Później jednak odwołuje te swoje głupie pomysły. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie mieszkania w małym mieszkanku. Kochamy duże przestrzenie i nasz stary dom.