Moja partnerka do tej pory przez ostatni rok ćwiczyłam aktywnie w domu, korzystając z różnych programów. Czasem była to Trenerka Wszystkich Polek, czasem jakaś zagraniczna była Spicerka. Często jednak okazywało się, że treningi te były dla niej za słabe z uwagi na to, że ćwiczy już jakiś czas i masę mięśniową do pewnego stopnia zdobyła. Zaczęła się więc interesować czym takim jak trening personalny. Z uwagi na miejsce zamieszkania interesował ją tylko Kraków i tutejsze centra treningowe.

Jest to jednak droga impreza i do tej pory jakoś zniechęcało ją to i nie chciała wydawać takich pieniędzy. Widziałem jednak, że mocno ją ten temat interesuje i za niespodziewaną premię w pracy postanowiłem zakupić jej pełny pakiet treningów. Nie musiałem długo szukać, bo trening personalny jest prowadzony koło naszego mieszkania w Krakowie. Jej radość była ogromna i od tej pory trening osobisty stał się częścią jej życia.

Nie przesadzę więc, jeśli powiem, że to był strzał w dziesiątkę! Trening personalny był bardzo owocny. Przyszła z niego zmęczona, ale zadowolona jak jeszcze nigdy. Jej trener osobisty to bardzo miła Pani, która widać, że zna się na swoim fachu i lubi to co robi. Przekazała jej mnóstwo pozytywnej energii. Do tej pory chyba żadna placówka treningowa tak pozytywnie jej nie zaskoczyła jak ta niesamowita siłownia FitNOW.pl oferująca trening personalny na wysokim poziomie. Świetna atmosfera, gdzie można się poczuć wręcz prywatnie długie godziny otwarcia niesamowita Pani trenerka, która zaczarowała jej trening, a jako trener osobisty wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, sprawiły, że czerpie z tego niesamowitą siłę do życia.