Sen spełnia ważną rolę w życiu każdego dziecka, zwłaszcza takiego które całkiem niedawno pojawiło się na świecie. Noworodek jest istotą, która nie zawsze zapada w sen chętnie i bezproblemowo. Nie ma się co dziwić, pojawienie się na świecie oznaczało dla niego pożegnanie się z dotychczasowym, dobrze znanym środowiskiem.

Jak układać noworodka do snu?

Ułatwić usypianie noworodka może stworzenie mu komfortowych warunków, które będą mu przypominały te znane z łona matki. Wbrew przekonaniom rodziców, noworodek wcale nie lubi zbytniego luzu i swobody w swoim łóżeczku.

Rożek dla noworodka pomoże ułatwić mu zaśnięcie, ponieważ otula go szczelnie i zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu maluszek nie czuje się osamotniony w nowym, nieznanym dla niego świecie.

Senna sówka

Senna sówka jest firmą, która może pochwalić się kilkudziesięcioletnią tradycją. Od wielu lat produkuje rożki dla niemowląt i noworodków. produkty firmy są nie tylko w stu procentach bezpieczne, ale także kolorowe i estetyczne.

Senna sówka zajmuje się także wytwarzaniem kompletów pościeli, ochraniaczy do łóżeczek, otulaczy, kocyków, poduszek czy pieluszek. Na ich wysoką jakość wykonania oraz spełnianie wymaganych atestów postawiło już tysiące rodziców na terenie całej Europy.

Firma dostarcza również akcesoria do dziecięcych pokojów, które znacznie ułatwiają codzienne życie. Spokojny sen nawet najmłodszym maluchom pomoże zapewnić moskitiera, która sprawi, że nocnego wypoczynku nie zakłócą uciążliwe owady.

Przybornik do łóżeczka z kolei jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które sprawi, że najpotrzebniejsze produkty codziennego użytku zawsze będą pod ręką rodzica.

Zobacz też: Rożki dla niemowląt | Szwalnia snów