Majowe komunie zbliżają się wielkimi krokami. Niezwykle ważny czas dla dzieci, ale także rodziców i bliskiej rodziny. Czas intensywnych przygotowań, ale również przemyśleń, miłości, ekscytacji i wzruszeń.


Celebracja komunii nie kończy się jednak w Kościele, który jest na pewno najważniejszym aspektem tego dnia. Po uroczystości następuje odświętne spotkanie, które warte jest długiego zapamiętania. Dlatego właśnie miejsce spotkania przy wspólnym obiedzie powinno odzwierciedlać lekkość ale i powagę tego dnia. Organizując uroczysty obiad na który zapraszamy gości, warto dać się zapamiętać w sposób elegancki ale i kreatywny.

Nowoczesne akcesoria, które z pewnością umilą, oraz udekorują salę, zaskoczą niejednego gościa, wywołując w nim zachwyt.  Wartym zwrócenia uwagi gadżetem są upominki dla gości komunijnych. Pozostawione przy talerzu każdego zaproszonego, okażą mu podziękowanie za przybycie i podarowany dziecku prezent. Pomysł zaczerpnięty i dobrze znany z sal weselnych, przełożył się także na inne uroczystości w tym także komunijne, ponieważ cieszy się dużym uznaniem, stanowi nie drogi, a jednak miły dodatek. Oryginalną formą niespodzianki są także dedykowane krówki komunijne. Papierek okalający słodycz może przybrać dowolną formę – napis z podziękowaniem lub zdjęcie dziecka przystępującego do komunii. Obdarowani taką słodkością goście, poczują się wyjątkowo. Wszystkie te małe akcesoria nie stanowią dużego wydatku w planowaniu budżetu komunijnego, a z pewnością zostaną zauważone i nadadzą tej uroczystości, miły wyraz i sympatię najbliższych.